Gush of Lovense Bezi Masaj Aleti

Ölçüm grafiğinin neresinde olursanız olun sığacaktır.

Gush kullanserbest eller memnuniyetini deneyimlemek veya inmek için. Daha fazla güç ve sıkılık için her durumda isteğe bağlı bir bant kullanabilirsiniz. Gush, çok çeşitli titreşim aşamalarına göre özelleştirilebilen bir glans masajıdır. Uygulamamız, bireysel taleplerinize uyan bir güç derecesi seçmenize olanak tanır. Vücudunuzun (veya eşinizin) geri kalanını keşfetmenizi sağlayacak serbest bir eller seansı süresince yavaş, yapıcı memnuniyetin keyfini çıkarın. Sürtünme hislerinden hoşlanıyorsanız, titreşimlere ek olarak okşamaya gidin. Daha fazla yoğunluk için her iki senaryoya da bir grup ekleyebileceğinizi hatırladım. Birkaç gün önce gelen yeni Lovense Gush hakkında çok daha derinlemesine bir değerlendirme yapmak istedim. Oldukça hızlı bir şekilde aldığım için şanslıydım ve oyuncak hakkındaki düşüncelerimi vermek istedim.Bunların oyuncağı kullanımımla ilgili algılarım olduğunu anlamalısınız. Sonuçlar, istismarınız veya diğer kişilerin bu vuruşla ilgili izlenimleri için farklılık gösterebilir. Ben bu vibratörü kullanan azgın penis sahipleri okyanusundaki tek sesim. İlk önce masajın ne olduğunu ve malzemelerinin ne olduğunu tıkayacağım. Görüşümün aşağı inmesini dilersen.

Oyuncak küçük ve şık bir pakette gelir. Gush, şarj kablosu, sıkma bandı ve manuel kılavuz içerir. Beni sürekli rahatsız eden bir şey, seks oyuncaklarına giren ambalaj miktarıdır, ancak Gush oldukça azdı. Gush, diğer Lovense seks oyuncağı gibi, basılı tutmak için küçük bir düğmeye sahiptir ve açılır. Kendi başına, bazı önceden ayarlanmış desenlerle birlikte standart Düşük-orta-yüksek nabız ayarlarına sahiptir. Bunlar güzel olsa da, Rc uygulaması kesinlikle Gush’a göndermek için sonsuz miktarda farklı desen ve aşama sunar.

Oyuncak, alt taraftan vererek penisinize kenetlenecek şekilde tasarlanmıştır. Gush, daha fazla sıkılık sağlamak için kullanabileceğiniz bir bantla gelir, ancak gerekli olmayabilir. Bu vuruşu ya bağlayabilir ve serbest ellerle gidebilir ya da kendiniz vurabilirsiniz. Vuruş yine de Lube gerektirecektir.

Bu vibratörün temizlenmesi beklendiği gibi oldukça basittir. Sadece su altında durulayın ve bir havluyla kurulayın ve işiniz bitti! Diğer erkek mastürbatörlere kıyasla yıkaması çok zahmetsizdir.

Not! Ben halka açık oyuncak oyunlarına katılmıyorum, bu yüzden size dışarıda kullanıldığında nasıl bir performans gösterdiğine dair gerçek bir his veremem. Sadece nasıl sonuçlanacağına inandığımı aktarabilirim. Oyuncak, maksimumda bile oldukça sessiz. Gerçekten sessiz bir yerde, içindeki gürültüyü gizlemek zor olabilir, ama bunu halka açık bir yerde kullandığınızı söylerseniz, kimsenin sizi belirleyeceğinden şüpheliyim. Bununla birlikte, sokakta dışarıda dolaşıyorsanız, oyuncak pantolonunuzun içinde olması gereken büyük bir pakettir. Potansiyel olarak ereksiyon olmanızla birleştiğinde, onu görsel olarak ve işitsel olarak gizleyerek daha fazla sorunla karşılaşabilirsiniz, ancak hey belki de bunu aşmak için mükemmel bir numaranız var. Bu vibratör bağlıyken ve iç çamaşırınızın içine tıkıştırılmışken düşürme konusunda endişelenmezdim, bu şeyler hiçbir yere gitmiyor.

Nakliye/paketleme nasıl?
İçinde ne olduğuna dair hiçbir ipucu olmadan sade bir pakette geleceğinden nakliye prosedürü çok gizlidir. Bu, tam olarak açıklayamadığım sebepler için rahatlatıcıydı – muhtemelen “içeride büyük büyük seks oyuncağı!” demesinden korktum. ” büyük kırmızı harflerle veya başka bir şeyle. Arkası hakkında minimum bilgi içeren şık beyaz bir pakette gelir, ancak pratik olarak çok önemli bir şey yoktur. Güçlü nabız. Küçük bir titreşimli oyuncak olarak oldukça yoğun bir titreşim sağlar. Daha kesin olmak gerekirse, piyasadaki çoğu oyuncaktan 4 kat daha güçlüdür. Titreşim gücü birbiriyle ilişkilidir, ancak motor performansı ve dayanıklılığı çok geliştirilmiştir. Bu oyuncağı dahili olarak kullanmak inanılmaz. Ön sevişme sırasında vibratörü düşük titreşim moduna getirebilirsiniz!

Anahtar Kelimeler :
Gush Lovense, Lovense Gush, penis başı seks oyuncağı, penis başı masajı faydaları, penis başı masaj aleti nasıl kullanılır, adorime penis başı eğitim aleti penis başı vibratörü, penis başı vibratörü erkek b3es, erkek vibratör glans penis stimülasyon masajı videosu, duyu titreşimi glans penisi